Набір Tropical IDEIA полуторна ковдра 140х210 см + подушка 50х70 см, антиалергенний, всесезонний м'ята
- В наявності
- Код: 8-32432*002
985 ₴
886,50 ₴
- +380 (93) 219-00-77

ТМ IDEIA пропонує колекцію, що поєднує комфорт, естетичність, практичність і довговічність із доступною за найвибагливішими вимогами ціною.
TROPICAL — вдалий вибір для будь-якої пори року!
Цей набір колекції TROPICAL містить 1 подушку та 1 ковдра полуторного розміру. Є два колірні рішення — «м'ята» й «пудра».
Подушка колекції — пружна, легка, середньої жорстокості. Верх виготовлений з мікрофібри, що імітує м'яку прану бавовну. Наповнювачем слугує кулькоподібний силіконізований поліефірний матеріал. Чохол подушки оброблений декоративною стяжкою.
Ковдра колекції — тепла, легка, повітропроникна з приємним зовнішнім виглядом. Щільність — 250 г/м2. Верх виготовлений із мікрофібри з ефектом праної бавовни, наповнювачем виступає силіконізоване поліефірне полотно.
Ковдра здатна зігріти будь-якої пори року, що потребує наявності ковдри. Воно не буде спекотним у теплу пору року — видаляючи від сплячої людини надлишки теплого та вологого повітря.
Усі компоненти колекції вирізняються високим рівнем виконання. І подушка та ковдра якісно прошиті. Їх наповнювач рівномірно розподіляється по всій конструкції виробу та не збивається в грудку. Декоративна стежка не просто прикрашає верх і подушки, і ковдри, але й забезпечує рівномірний розподіл силіконізованого полотна на всій площі виробу.
Переваги:
Економність.
Ціна набору нижче сумарної вартості кожного виробу окремо. ТМ IDEIA пропонує своїм клієнтам якісну продукцію, виготовлену за європейськими стандартами, за доступною для вітчизняного покупця ціною.
Практичність.
Використання сучасних матеріалів не тільки знижує ціну виробу, але й гарантує його міцність, зносостійкість, простоту санітарно-гігієнічної обробки. І подушки, і ковдри колекції можна прати та віджимати в машинці-автоматі. Вони не втрачають своїх функціональних і естетичних властивостей, призначені для багаторічної служби.
Безпека.
І чохол, і наповнювач підійдуть як дорослим, так і дітям. Використовувані матеріали безпечні для здоров'я й не можуть бути джерелами алергії або викликати подразнення будь-якого типу. Безпека колекції підтверджена сертифікатом OEKO-TEX® STANDARD 100.
Приємна на вигляд і ніжна на дотик.
Верх і подушок і ковдр, що входять до колекції TROPICAL, виготовляється з мікрофібри з ефектом випраної бавовни. Що забезпечує її тактильні якості, даючи змогу відчувати дотик натуральної тканини. Ніжні кольори колекції, простий і естетичний дизайн виробів, декоративна стежка — забезпечують набір необхідними візуальними якостями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Тип ковдри | Полуторна |
| Ступінь теплоти | 4 сезону |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Синтепух, Холлофайбер, Силіконізований синтепон, Поліефірне волокно |
| Щільність наповнювача | 250 г/м2 |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 210 см |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад тканини | поліестр |
| Країна-виробник | Україна |
| Щільність, гр/м2 | 250 |
| Розмір, см | Ковдра 140*210 см + Подушка 50*70 см |
| Вид | однотонний |
| Рівень теплоти | всесезонне |
| Склад комплекту | Всесезонна Ковдра 140*210 щіл.250 гр/м2 та стьобана подушка 50*70 (1 шт) |
| Рівень якості м'яких | м'яка |
| Матеріал | мікрофібра з ефектом випраної бавовни |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Тканина | Мікрофібра |
- Ціна: 886,50 ₴










