Прапор України 24х16 см на паличці маленька тканина габардин жовто-синій
Новинка
- В наявності
- Код: 08-73872
49 ₴
0 (800) 21-77-27
- +380 (93) 219-00-77
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прапор України 24х16 см на паличці — символ патріотизму в компактному форматі
Невеликий прапорець України на пластиковій паличці — це стильний і універсальний аксесуар для підтримки національного духу на святах, мітингах, заходах, заняттях, автопробігах або просто в офісі та вдома
- Розмір прапора: 24х16 см
- Довжина палички: 28 см
- Матеріал прапора: габардин (тканина)
- Кольори: насичений жовто-синій
- Матеріал палички: пластик, білого кольору
Переваги:
- Не мнеться, легко переться і швидко сохне
- Чіткі кольори, стійкі до блякнення
- Ідеальний для дітей, студентів, організацій, заходів
- Легкий, компактний і зручний у використанні
🇺🇦Зроблено в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прапор |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Державна |
| Матеріал | Габардин |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 16 см |
| Довжина держака | 28 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад тканини | поліестр |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 49 ₴



