Покривало 220х240 см IDEIA стьобане двостороннє якісна стібка мікрофібра на ліжко, диван мята сіре
Новинка
-7%
- В наявності
- Код: 8-34586*001
1 350 ₴
1 255,50 ₴
0 (800) 21-77-27
- +380 (93) 219-00-77
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 225 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Покривало 220х240 см IDEIA стьобане двостороннє якісна стібка мікрофібра на ліжко, диван мята сіре»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція IZZI від ТМ IDEIA створена для тих, хто цінує стиль, якість і практичність. Ці покривала поєднують естетичний вигляд дорогих матеріалів із доступною ціною, легкістю догляду та довговічністю. Двосторонній дизайн і різноманіття відтінків роблять покривала універсальним елементом декору для будь-якого інтер’єру.
Особливості:
- Міцність та зносостійкість: покривало витримує активне використання, стійке до пошкоджень, ідеально підходить для родин із дітьми та домашніми улюбленцями.
- Простота догляду: покривало легко переться, швидко сохне та не потребує прасування, зберігаючи первинний вигляд.
- Гіпоалергенні матеріали: верх із мікрофібри, наповнювач із силіконізованого поліефірного волокна. Матеріали безпечні, не викликають алергії, не поглинають пил і запахи.
Дизайн:
- Двостороння конструкція з різними відтінками (м’ятний і сірий) дозволяє змінювати настрій інтер’єру.
- Художня стібка у вигляді прямих ліній надає виробу охайного та стильного вигляду, підкреслює геометрію простору, візуально збільшує розміри меблів.
Функціональність:
- Покривало можна використовувати як легку літню ковдру.
- Підходить для ліжок, диванів, а також як декоративний акцент у будь-якій кімнаті.
Переваги:
- Довговічність: не втрачає форму, не скочується, витримує часті прання без втрати зовнішнього вигляду.
- Естетика та практичність: стильний дизайн і універсальні відтінки роблять покривало ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру.
- Сертифікат OEKO-TEX® STANDARD 100: підтверджує безпеку матеріалів та їх екологічність.
Ідеальний подарунок:
Покривала упаковані у якісну коробку, що робить їх чудовим вибором для подарунка на будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 240 см |
| Щільність | 100 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад тканини | поліестр |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Покривало |
| Щільність, гр/м2 | 80 |
| Тканина | мікрофібра |
| Розмір, см | 220*240 |
| Наповнювач | Антиалергійний |
| Вид | однотонний |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Наповнювач | Антиалергенне волокно |
| Ширина покривала | 240 см |
| Довжина покривала | 220 см |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 1 255,50 ₴












